1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 29.05.2018 №722-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Києва Якимчука М.А.

Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 № 59, Інструкції системи управління якістю “Порядок оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

 

1. Відрядити 06 червня 2018 року начальника управління охорони здоров’я Луцької міської ради Якимчука Миколу Арсентійовича до м. Києва з метою участі у міжнародній конференції на тему: «Розвиток системи цивільного добровільного рятувальництва в Україні».

 

Термін відрядження – 4 дні.

 

Підстава: лист управління охорони здоров’я від 23.05.2018 № 17-16/343.

 

2. Виконання обов’язків начальника управління охорони здоров’я Луцької міської ради Якимчука М.А. на зазначений період покласти на заступника начальника управління Глухманюка В.М.

 

3. Надати, згідно ст. 72 КЗпП України та п. 11 Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон начальнику управління охорони здоров’я Луцької міської ради Якимчуку М.А. за день прибуття з відрядження 09 червня 2018 року 1 день відпочинку, приєднавши його до щорічної відпустки.

 

Підстава: заява Якимчука М.А.

4. Начальнику управління охорони здоров’я Луцької міської ради Якимчуку М.А. у триденний строк доповісти у письмовій або усній формі безпосередньому керівнику про результати відрядження та подати у відділ

 

2

кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіт про виконання завдання на відрядження.

 

 

 

Секретар міської ради Григорій Пустовіт

 

Гудима 777942

Киричук 290538