1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 19.06.2018 №844-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Києва Якимчука М.А.

Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 № 59, Інструкції системи управління якістю “Порядок оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

1. Відрядити 20 червня 2018 року начальника управління охорони здоров’я Луцької міської ради Якимчука Миколу Арсентійовича до м. Києва з метою участі у відкритому засіданні підкомітету з питань контролю реалізації медичної реформи Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я.

Термін відрядження – 2 дні.

Підстава: лист управління охорони здоров’я від 18.06.2018 № 17-16/410.

2. Виконання обов’язків начальника управління охорони здоров’я Луцької міської ради Якимчука М.А. на зазначений період  покласти на заступника начальника управління Глухманюка В.М.

3. Начальнику управління охорони здоров’я Луцької міської ради           Якимчуку М.А. у триденний строк доповісти у письмовій або усній формі безпосередньому керівнику  про результати відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіт про виконання       завдання на відрядження.


Перший заступник
міського голови                                                                            Григорій Недопад

Гудима 777942
Киричук 290538