1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 03.10.2018 №1465-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Києва Каліша Б.Л., Дацюк Ю.М.

Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України 13.03.1998 № 59, Інструкції системи управління якістю “Порядок оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

 

1. Відрядити 03 жовтня 2018 року начальника відділу розвитку туризму управління туризму та промоції міста Луцької міської ради Дацюк Юлію Миколаївну, начальника відділу промоції міста управління туризму та промоції міста Луцької міської ради Каліша Богдана Львовича разом з водієм транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Балутою Олександром Геннадійовичем (автомобіль ДЕО-Ланос АС 25-09 АО) до м. Києва для участі у Міжнародному туристичному салоні “Україна” - UITM-2018 та проведенні презентації туристичного потенціалу Луцька в українському національному інформаційному агенстві “Укрінформ”, а також конференції за участю шеф-редакторів, топ-менеджерів провідних туристичних видань України.

 

Термін відрядження – 2 дні.

 

Маршрут: м. Луцьк - м. Київ - м. Луцьк.

 

Підстава: лист управління туризму та промоції міста від 28.09.2018 №38-9127.

 

2. Відділу обліку та звітності Луцької міської ради (Горай С.Г.) видати водію транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Балуті О.Г. талони на пальне.

 

3. Господарсько-технічному відділу Луцької міської ради (Махецький А.М.) здійснити організаційні заходи щодо підготовки транспортного засобу для відрядження.

 

4. Виконання обов’язків:

- начальника відділу розвитку туризму управління туризму та промоції міста Луцької міської ради Дацюк Ю.М. на зазначений період покласти на головного спеціаліста відділу розвитку туризму управління туризму та промоції міста Луцької міської ради Бабич Ю.М.;

- начальника відділу промоції міста управління туризму та промоції міста Луцької міської ради Каліша Б.Л. на зазначений період покласти на начальника управління туризму та промоції міста Луцької міської ради Теліпську К.В.

 

5. Затвердити кошторис видатків згідно з додатком.

 

 

Секретар міської ради                                                  Григорій Пустовіт

 

Богдан 290537

Студзінська 777992