1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 11.09.2018 №1345-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Києва Карп'як Л.В.

Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 № 59,  Інструкції системи управління якістю “Порядок  оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів  Луцької міської ради”, Регламенту  роботи виконавчого  комітету  та виконавчих органів Луцької міської ради:

1. Відрядити 13 вересня 2018 року директора департаменту “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” Луцької міської ради Карп'як Ларису Володимирівну до м. Києва для участі у робочій зустрічі з метою обговорення діючого законодавства у сфері надання адміністративних послуг та організації діяльності Громадської організації “Всеукраїнська асоціація центрів надання адміністративних послуг”.

         Термін відрядження – 2 дні.

Підстава: лист Всеукраїнської асоціації центрів надання адміністративних послуг від 07.09.2018 № 4/0709/18.

2. Виконання обов’язків директора департаменту “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” Луцької міської ради Карп'як Л.В. на зазначений період покласти на першого заступника директора департаменту “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” Книш Т.В.

 3. Директору департаменту “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” Луцької міської ради Карп'як Л.В. у триденний строк доповісти у письмовій або усній формі безпосередньому керівнику про результати відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіт про виконання завдання на відрядження.
        


Секретар міської ради           Григорій Пустовіт

Гудима 777942
Студзінська 777992