1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 17.12.2018 №1849-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Києва Карп'як Л.В.

    Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 № 59,  Інструкції системи управління якістю “Порядок  оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів  Луцької міської ради”, Регламенту  роботи виконавчого  комітету  та виконавчих органів Луцької міської ради:

1. Відрядити 19 грудня 2018 року директора департаменту “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” Луцької міської ради Карп'як Ларису Володимирівну до м. Києва для участі у засіданні круглого столу “Проблеми/потреби політики у сфері адміністративних послуг”.

         Термін відрядження – 2 дні.

Підстава: лист департаменту “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” від 14.12.2018 № 6-9/2.

2. Виконання обов’язків директора департаменту “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” Луцької міської ради Карп'як Л.В. на зазначений період покласти на заступника директора департаменту “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” Луцької міської ради Сарая В.М.

3. Директору департаменту “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” Луцької міської ради Карп'як Л.В. у триденний строк доповісти  у  письмовій  або  усній  формі  безпосередньому   керівнику  про

2

результати відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіт про виконання завдання на відрядження.
        

Секретар міської ради           Григорій Пустовіт

Гудима 777942
Студзінська 777992