1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 05.10.2018 №1471-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Києва Карп'як Л.В.

Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 № 59, Інструкції системи управління якістю “Порядок оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

 

1. Відрядити 10 жовтня 2018 року директора департаменту “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” Луцької міської ради Карп'як Ларису Володимирівну до м. Києва для участі у конференції на тему “Стан та перспективи реформування системи надання адміністративних послуг. Децентралізація повноважень у сфері надання адміністративних послуг”.

 

Термін відрядження – 2 дні.

 

Підстава: лист департаменту “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” від 01.10.2018 № 6-9/898.

 

2. Виконання обов’язків директора департаменту “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” Луцької міської ради Карп'як Л.В. на зазначений період покласти на першого заступника директора департаменту “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” Книш Т.В.

 

3. Директору департаменту “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” Луцької міської ради Карп'як Л.В. у триденний строк доповісти у письмовій або усній формі безпосередньому керівнику про результати відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіт про виконання завдання на відрядження.

 

 

Секретар міської ради                                             Григорій Пустовіт

 

Богдан 290537

Студзінська 777992