1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 30.08.2018 №1271-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Києва Хмель Н.М.

 Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 № 59,  Інструкції системи управління якістю “Порядок  оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів  Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого  комітету  та виконавчих органів Луцької міської ради:

    1. Відрядити 06 вересня 2018 року заступника  начальника  відділу програмно-комп’ютерного забезпечення Луцької міської ради Хмель Наталію Миколаївну  до м. Києва з метою участі у щорічні й зустрічі Національної мережі тренерів з відкритих даних.

         Термін відрядження – 2 дні.

 Підстава:  лист керівника напряму відкритих даних проект “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах” (TAPAS) К.Оніліогву від 20.08.2018 № 90.

2. Виконання обов’язків заступника  начальника  відділу програмно-комп’ютерного забезпечення Луцької міської ради Хмель Н.М. на зазначений період покласти на начальника цього відділу Короля О.А.

     3.  Заступнику      начальника    відділу   програмно-комп’ютерного забезпечення Луцької міської ради Хмель Н.М. у триденний строк доповісти у  письмовій  або усній  формі  безпосередньому керівнику про результати  відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіт про виконання завдання на відрядження.
             


Секретар міської ради                                                                Григорій Пустовіт

Гудима 777942
Студзінська 292832