1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 07.06.2018 №785-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Києва Коваленко З.М.

Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України 13.03.1998 № 59,  Інструкції системи управління якістю “Порядок  оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів  Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого  комітету  та виконавчих органів Луцької міської ради:

   1. Відрядити 13 червня 2018 року головного спеціаліста відділу кадрової роботи та нагород Луцької міської ради Коваленко Зінаїду Миколаївну до     м. Києва у Інститут підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України для участі у тематичному короткостроковому семінарі на тему: “Інноваційні технології управління персоналом. Кадрове діловодство”.

Термін відрядження – 3 дні.
   
    Підстава: лист Волинської обласної ради від 01.06.2018 № 1011/51/2-18.

  2. Головному спеціалісту відділу кадрової роботи та нагород Луцької міської ради Коваленко З.М. у триденний строк доповісти у письмовій або усній формі безпосередньому керівнику про результати відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіт про виконання завдання на відрядження і копію свідоцтва (сертифікату) про пройдене навчання.
        


Секретар міської ради                                                                Григорій Пустовіт

Гудима 77942
Макарук 292832