1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 08.10.2019 №1545-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Києва Л.Карп’як, О.Салій

  


    Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 № 59,  Регламенту  роботи виконавчого  комітету  та виконавчих органів Луцької міської ради:

1. ВІДРЯДИТИ 09 жовтня 2019 року КАРП’ЯК Ларису Володимирівну директора департаменту “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”, САЛІЙ Оксану Леонідівну заступника директора департаменту “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”, адміністратора до м. Києва з метою участі у щорічній конференції на тему: “Адміністративні послуги в контексті розвитку ОТГ та процесів цифрової трансформації”.

         Термін відрядження – 3 дні.

Підстава: лист директора Всеукраїнської асоціації центрів надання адміністративних послуг Н.Прокопів-Старчевської від 27.09.2019 №04/27-09/2019.

2. Виконання обов’язків:
- директора департаменту “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” Луцької міської ради Л.Карп’як на зазначений період покласти на першого заступника директора департаменту “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” Т.Книш;
- заступника директора департаменту “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”  адміністратора О.Салій на зазначений період покласти на заступника директора департаменту “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”, адміністратора  В.Сарая.

3. Директору департаменту “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” Луцької міської ради Л.Карп’як у триденний строк доповісти  у  письмовій  або  усній  формі  безпосередньому   керівнику  про результати відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіт про виконання завдання на відрядження.
        


Секретар міської ради            Григорій ПУСТОВІТ

Гудима 777 942
Студзінська 777 992