1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 12.06.2018 №821-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Києва Лещенко З.Б.

Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 № 59, Інструкції системи управління якістю “Порядок оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

1. Відрядити 14 червня 2018 року начальника управління освіти Луцької міської ради Лещенко Зіновію Богданівну до м. Києва з метою участі у нараді щодо організації та особливостей впровадження пілотних матеріалів з іноземних мов для «Нової української школи».

Термін відрядження –  1 день.

Підстава: лист  управління  освіти Луцької  міської  ради  від  13.08.2018 
№ 16-1-18/1314.

2. Виконання обов’язків  начальника управління освіти Луцької міської ради Лещенко З.Б. на зазначений період покласти на заступника начальника цього управління, начальника відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Силку Т.О.

         3. Начальнику управління освіти Луцької міської ради Лещенко З.Б. у триденний строк доповісти у письмовій або усній формі безпосередньому керівнику про результати відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіт про виконання завдання на відрядження.

Секретар міської ради                                                                  Григорій Пустовіт

Гудима  777942
Макарук 292832