1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 20.09.2018 №1402-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Києва Ломаги А.М.


Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України 13.03.1998 № 59,  Інструкції системи управління якістю “Порядок  оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів  Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

1. Відрядити 24 вересня 2018 року заступника директора департаменту культури Ломагу Андрія Михайловича до м. Києва в Антимонопольний комітет України з метою отримання консультації щодо правильності заповнення форми повідомлення про нову державну допомогу.

Термін відрядження – 1 день.

Підстава: лист департаменту культури Луцької міської ради від 20.09.2018 №18-13/808.

  2. Виконання обов’язків заступника директора департаменту культури Луцької міської ради Ломаги А.М. на зазначений період покласти на директора департаменту культури Луцької міської ради  Гнатів Т.Ф.

3. Заступнику директора департаменту культури Луцької міської ради Ломазі А.М. у  триденний строк доповісти у письмовій або усній формі безпосередньому керівнику про результати відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіт про виконання завдання на відрядження.

Секретар міської ради                                                                Григорій Пустовіт

Гудима 777942
Студзінська 777992