1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 08.10.2018 №1478-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Києва Недопада Г.В.

Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 № 59, Інструкції системи управління якістю “Порядок оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

 

1. Відрядити 08 жовтня 2018 року першого заступника міського голови Недопада Григорія Вікторовича разом з водієм транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Харчуком Олександром Петровичем (автомобіль Шевроле Авео АС 36-80 АТ) до м. Києва для участі в ІІІ Міжнародному саміті мерів.

 

Термін відрядження – 2 дні.

 

Маршрут: м. Луцьк - м. Київ - м. Луцьк.

 

2. Відділу обліку та звітності Луцької міської ради (Горай С.Г.) видати водію транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Харчуку О.П. талони на пальне.

 

3. Господарсько-технічному відділу Луцької міської ради (Махецький А.М.) здійснити організаційні заходи щодо підготовки транспортного засобу для відрядження.

 

4. Виконання обов’язків першого заступника міського голови Недопада Г.В. на зазначений період покласти на заступника міського голови Петрочука К.П.

 

 

Секретар міської ради                                             Григорій Пустовіт