1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 08.06.2018 №796-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Києва Приймачук Г.В.

 Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 № 59,  Інструкції системи управління якістю “Порядок  оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів  Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого  комітету  та виконавчих органів Луцької міської ради:

  1. Відрядити 12 червня 2018 року головного спеціаліста відділу з енергозбереження департаменту економічної політики Луцької міської ради Приймачук Ганну Антонівну до м. Києва з метою участі у інформаційній зустрічі для потенційних учасників USAID “Муніципальна енергетична реформа в Україні”.

Термін відрядження – 1 день.

 Підстава:  лист департаменту економічної політики Луцької міської ради від 07.06.2018 № 21-8/188.

   2.  Головному спеціалісту відділу з енергозбереження департаменту економічної політики Луцької міської ради Приймачук Г.А. у триденний строк доповісти у  письмовій  або усній  формі  безпосередньому керівнику про результати  відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіт про виконання завдання на відрядження.
             


Секретар міської ради                                                                Григорій Пустовіт
Гудима 777942
Макарук 292832