1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 29.05.2018 №723-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Києва секретаря міської ради, виконувача повноважень міського голови Пустовіта Г.О., радника міського голови Поліщука І.І.

    Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 № 59,  Інструкції системи управління якістю “Порядок  оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів  Луцької міської ради”, Регламенту  роботи виконавчого  комітету  та виконавчих органів Луцької міської ради:

   1. Відбуваю 30 травня 2018 року разом з радником міського голови Поліщуком Ігорем Ігоровичем та водієм транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Панасюком Валерієм Миколайовичем (автомобіль  Рено-Трафік АС 57-88 ВО) до м. Києва для участі у VІІ Національному молитовному сніданку з нагоди відзначення 1030-ліття хрещення Київської-Русі України.

  Термін відрядження – 2 дні.

     Маршрут: м. Луцьк - м. Київ - м. Луцьк.

     Підстава: лист Верховної ради України від 03.04.2018 № 011.

2. Відділу обліку та звітності Луцької міської ради (Горай С.Г.) видати водію транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Панасюку В.М. талони на пальне.

 3. Господарсько-технічному відділу Луцької  міської ради  (Махецький А.М.) здійснити організаційні заходи щодо підготовки транспортного засобу для відрядження.

  4. Виконання повноважень міського голови на зазначений період покласти на заступника міського голови Петрочука К.П.

Секретар міської ради                                                               Григорій Пустовіт

Гудима 777942
Макарук 292832