1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 04.12.2018 №1780-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Києва секретаря міської ради, виконувача повноважень міського голови Пустовіта Г.О.

    Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 №59, Інструкції системи управління якістю “Порядок оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

1. Відбуваю 05 грудня 2018 року разом з водієм транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Лебідем Олександром Олексійовичем (автомобіль Шевроле Авео АС 25-50 АН) до                                            м. Києва для участі у Форумі місцевого самоврядування.

Термін відрядження - 1 день.

Маршрут: м. Луцьк - м. Київ - м. Луцьк.

Підстава: лист Асоціації міст України від 28.11.2018 №1-378.

2. Виконання повноважень міського голови на зазначений період покласти на заступника міського голови Петрочука К.П.

3. Відділу обліку та звітності Луцької міської ради (Горай С.Г.) видати водію транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Лебідю О.О. талони на пальне.

2

4. Господарсько-технічному  відділу  Луцької    міської   ради    (Махецький А.М.) здійснити організаційні заходи щодо підготовки транспортного засобу для відрядження.


Секретар міської ради                                                              Григорій Пустовіт

Гудима 777942
Студзінська 777992