1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 06.06.2018 №784-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Києва та до м. Вінниці Сиротинської Ю.Я., Денисюка В.В. Гоголь Ю.В., Ленартович А.М.

1. Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 № 59, Інструкції системи управління якістю “Порядок оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

1.1. Відрядити 12 -13 червня 2018 року до м. Києва:

- директора департаменту  муніципальної варти Луцької міської ради Сиротинську Юлію Ярославівну, старшого інспектора аналітично-інформаційних технологій відділу бухгалтерського обліку та аналітики Денисюка Віктора Володимировича з метою участі у семінарі “Партнерський День Ахіs” для реалізаторів проекту “Безпечне місто” та участі у робочій зустрічі з керівництвом ТОВ “Телефонні системи і мережі АНФЕР” для ознайомлення з роботою комплексної автоматизованої системи відеонагляду та аналітики на АПК “Інтелект”;

- начальника відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної варти Луцької міської ради Гоголь Юлію Василівну, начальника відділу “Група швидкого реагування” департаменту муніципальної варти Луцької міської ради Ленартович Анастасію Миколаївну у КП “Київблагоустрій” з метою обміну досвідом роботи для внесення змін у Правила благоустрою міста Луцька, впровадження нових розділів у зазначений документ, удосконалення роботи відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста, а також для розширення функціонування відділу “Група швидкого реагування”.

Термін відрядження 2 дні.

1.2. Відрядити 14-15 червня 2018 року до м. Вінниці директора департаменту   муніципальної   варти   Луцької   міської   ради Сиротинську
2

Юлію Ярославівну, старшого інспектора аналітично-інформаційних технологій відділу бухгалтерського обліку та аналітики Денисюка Віктора Володимировича, начальника відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної варти Луцької міської ради Гоголь Юлію Василівну, начальника відділу “Група швидкого реагування” департаменту муніципальної варти Луцької міської ради Ленартович Анастасію Миколаївну у ситуаційний центр України “Безпечне місто Вінниця” та у КП “Муніципальна поліція” в м. Вінниці з метою ознайомлення із організацією роботи та апаратними особливостями побудови ситуаційного центру, вивчення роботи та перейняття досвіду в сфері благоустрою, роботи в сфері боротьби з правопорушеннями.

Термін відрядження – 2 дні.

Підстава: лист департаменту муніципальної варти Луцької міської ради від 24.05.2018 № 27-18/760.

        2. Виконання обов’язків:

      - директора департаменту  муніципальної варти Луцької міської ради Сиротинської Ю.Я. та начальника відділу “Група швидкого реагування” департаменту муніципальної варти Луцької міської ради Ленартович А.М. на зазначений період покласти на заступника директора департаменту муніципальної варти Луцької міської ради, начальника  відділу демонтажів Кулика Р.В.;

    - начальника відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної варти Луцької міської ради Гоголь Ю.В. на зазначений період  покласти на начальника відділу протидії стихійній торгівлі департаменту муніципальної варти Луцької міської ради      Данелюк А.Я.
    
     3. Директору департаменту муніципальної варти Луцької міської ради Сиротинській Ю.Я., начальнику відділу “Група швидкого реагування” департаменту муніципальної варти Луцької міської ради Ленартович А.М., начальнику відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної варти Луцької міської ради Гоголь Ю.В. у триденний строк доповісти у письмовій або усній формі безпосередньому керівнику про результати відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіти про виконання завдання на відрядження.


Секретар міської ради                                                            Григорій Пустовіт

Гудима  777942
Макарук 292832