1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 12.12.2018 №1813-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Києва Теліпської К.В

Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України 13.03.1998 № 59,  Інструкції системи управління якістю “Порядок  оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів  Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

    1. Відрядити 12 грудня 2018 року начальника управління туризму та промоції міста Луцької  міської ради Теліпську  Катерину  Василівну до  м.Києва для участі у прямому ефірі програми “52 вікенди” на телеканалі “UA:Перший” та черговому засіданні Ради туристичних міст та регіонів.

Термін відрядження – 2 дні.

2.  Відрядити 12 грудня 2018 року водія транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Панасюка Валерія Миколайовича (автомобіль Рено-Трафік АС 57-88 ВО) до м. Києва, у зв’язку зі службовою поїздкою начальника управління туризму та промоції міста Луцької  міської ради Теліпської  К.В.

         Термін відрядження – 1 день.

   Маршрут: м. Луцьк - м. Київ - м. Луцьк.

Підстава: лист управління туризму та промоції міста Луцької міської ради від 10.12.2018 №38-9/179.

  3. Відділу обліку та звітності Луцької міської ради (Горай С.Г.) видати водію транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Панасюку В.М. талони на пальне.

  2

    4.Господарсько-технічному відділу Луцької міської ради        (Махецький А.М.) здійснити організаційні заходи щодо підготовки транспортного засобу для відрядження.

5. Виконання обов’язків начальника управління туризму та промоції міста Луцької  міської ради Теліпської К.В.  на зазначений період покласти на начальника відділу розвитку туризму управління туризму та промоції міста Луцької  міської ради Дацюк Ю.М.

6. Начальнику управління туризму та промоції міста Луцької  міської ради Теліпській  К.В. у триденний  строк  доповісти у письмовій або усній формі безпосередньому керівнику про результати відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіт про виконання завдання на відрядження.

Секретар міської ради                                                                Григорій Пустовіт

Гудима   777942
Студзінська 777992