1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 12.09.2018 №1354-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Києва Троця В.Я.

  Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 № 59, Інструкції системи управління якістю “Порядок оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

1. Відрядити 13 вересня 2018 року начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю Луцької міської ради Троця Владислава Ярославовича разом з водієм транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Харчуком Олександром Петровичем (автомобіль Шевроле Авео АС 36-80 АТ) до м. Києва в Державну архітектурно-будівельну інспекцію України, з метою участі в нараді “Впровадження нових ДБН заради інтересів громадян та держави”. 

Термін відрядження – 1 день.

   Маршрут: м. Луцьк - м. Київ - м. Луцьк.

Підстава: лист відділу державного архітектурно-будівельного контролю Луцької міської ради від 11.09.2018 № 28-12/568.

        2. Відділу обліку та звітності Луцької міської ради (Горай С.Г.) видати водію транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Харчуку О.П. талони на пальне.

3. Господарсько-технічному відділу  Луцької   міської   ради (Махецький А.М.) здійснити організаційні заходи щодо підготовки транспортного засобу для відрядження.
    
4. Начальнику відділу державного архітектурно-будівельного контролю Луцької міської ради Троцю В.Я. у триденний строк  доповісти  у 
2

письмовій або усній формі безпосередньому керівнику про результати відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіти про виконання завдання на відрядження.

Секретар міської ради                                                            Григорій Пустовіт

Гудима  777942
Студзінська 777992