1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 21.09.2018 №1411-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Люблін (Республіка Польща) Омельчука С.В., Бабич Ю.М.

Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України 13.03.1998 № 59,  Інструкції системи управління якістю “Порядок  оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів  Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

1. Відрядити 23  вересня 2018 року заступника директора департаменту економічної політики Луцької міської ради Омельчука Сергія Васильовича, головного спеціаліста відділу розвитку туризму управління туризму та промоції міста Луцької міської ради Бабич Юлію Михайлівну до м. Люблін (Республіка Польща) з метою участі в VІІ Конгресі Ініціатив Східної Європи.

Термін відрядження – 3 дні.

Підстава: лист управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради  від 20.09.2018 № 14-8/145.

       2. Виконання обов’язків заступника директора департаменту економічної політики Луцької міської ради Омельчука С.В. покласти  на  заступника   директора департаменту економічної політики, начальника відділу з енергозбереження Патракеєва К.М.

 3. Надати, згідно ст. 72 КЗпП України  та п. 11 Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон:
- заступнику директора департаменту економічної політики Луцької міської ради Омельчуку С.В. за день вибуття у відрядження 23 вересня 2018 року один день відпочинку 12.10.2018,
- головному спеціалісту відділу розвитку туризму управління туризму та промоції міста Луцької міської ради Бабич Ю.М. за день вибуття у відрядження 23 вересня 2018 року один день відпочинку 26.09.2018.

2


Підстава: заяви Омельчука С.В., Бабич Ю.М.

4. Заступнику директора департаменту економічної політики Луцької міської ради Омельчуку С.В., головному спеціалісту відділу розвитку туризму управління туризму та  промоції  міста  Луцької  міської  ради  Бабич Ю.М.  у  триденний строк доповісти у письмовій або усній формі безпосередньому керівнику про результати відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіти про виконання завдання на відрядження.

Секретар міської ради                                                                Григорій Пустовіт

Гудима 777942
Студзінська 777992