1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 29.08.2018 №1265-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Любліна (Республіка Польща) секретаря міської ради, виконувача повноважень міського голови Пустовіта Г.О.

       Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 № 59,  Інструкції системи управління якістю “Порядок  оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів  Луцької міської ради”, Регламенту  роботи виконавчого  комітету  та виконавчих органів Луцької міської ради:

        1. Відбуваю 31 серпня 2018 року разом з водієм транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Лебідем Олександром Олексійовичем (автомобіль Шевроле Авео АС 25-50 АН) до м. Любліна (Республіка Польща), з нагоди участі у святкових заходах  приурочених 27-й річниці Незалежності України.

         Термін відрядження – 1 день.

         Маршрут: м. Луцьк - м. Люблін - м. Луцьк.

Підстава: запрошення Генерального консульства України в м. Любліні.
      
    2. Відділу обліку та звітності Луцької міської ради (Горай С.Г.) видати водію транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Лебідю О.О. талони на пальне.

3. Господарсько-технічному відділу  Луцької  міської  ради   (Махецький А.М.) здійснити організаційні заходи щодо підготовки транспортного засобу для відрядження.
 
    

 

    4. Виконання повноважень міського голови на зазначений період покласти на першого заступника міського голови Недопада Г.В.

     5. Затвердити кошторис видатків згідно з додатком.

   

Секретар міської ради                                                               Григорій Пустовіт

Гудима 777942
Студзінська 292832

 

Додаток _Люблін