1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 12.09.2018 №1359-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Любліна (Республіка Польща) Турів Я.Р.

Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України 13.03.1998 № 59,  Інструкції системи управління якістю “Порядок  оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів  Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

1. Відрядити 13 вересня 2018 року головного спеціаліста відділу реалізації міжнародних проектів департаменту культури Луцької міської ради Турів Ярину Русланівну до м. Любліна (Республіка Польща), з метою участі у проекті “Інтеркультура – міжнародне волонтерство для міської культури”, що реалізовується в рамках європейської програми “Erasmus+”.

       Термін відрядження – 16 днів.

Підстава: лист департаменту культури Луцької міської ради від 07.09.2018 № 18-11/767.

2. Головному спеціалісту відділу реалізації міжнародних проектів департаменту культури Луцької міської ради Турів Я.Р. у триденний строк доповісти у письмовій або усній формі безпосередньому керівнику про результати відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіт про виконання завдання на відрядження.  
      
  

Секретар міської ради                                                               Григорій Пустовіт

Гудима   777942
Студзінська 777992