1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 05.09.2018 №1303-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Львова Євпак Ю.С., Книш Т.В.

  Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 № 59,  Інструкції системи управління якістю “Порядок  оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів  Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого  комітету  та виконавчих органів Луцької міської ради:

1. Відрядити 06 вересня 2018 року першого заступника директора департаменту “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” Книш Тетяну Володимирівну, заступника начальника відділу інвестиційної політики департаменту економічної політики Луцької міської ради Євпак Юлію Сергіївну до м. Львова з метою участі в регіональному форумі “Ініціатива “Партнерство “Відкритий Уряд” - план дій на 2018-2020 рр”.

        Термін відрядження – 1 день.

Підстава:  лист департаменту економічної політики Луцької міської ради від 03.09.2018 № 21-8/391, лист Обласної молодіжної громадської організації “Волинський інститут права” від 04.09.2018 №04/09.

2. Виконання обов’язків:
- першого заступника директора департаменту “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” Книш Т.В. на зазначений період покласти заступника директора департаменту “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” Сарая В.М.;

- заступника начальника відділу  інвестиційної політики   департаменту  економічної  політики  Луцької  міської   ради Євпак Ю.С. на зазначений період покласти на заступника директора департаменту економічної  політики, начальника відділу інвестиційної політики  Луцької  міської   ради Омельчука С.В.

3. Першому заступнику директора департаменту “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” Книш Т.В., заступнику  начальника 

2

відділу  інвестиційної політики департаменту економічної політики  Луцької  міської   ради Євпак Ю.С. у триденний строк доповісти у  письмовій  або усній  формі  безпосередньому керівнику про результати  відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіти про виконання завдання на відрядження.

Секретар міської ради                                                              Григорій Пустовіт
Гудима 777942
Студзінська 777992