1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 11.12.2018 №1811-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Львова Юрченко Н.М., Андрусяка І.В.

 Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 №59, Інструкції системи управління якістю “Порядок оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

1. Відрядити 11 грудня 2018 року директора юридичного департаменту Луцької міської ради Юрченко Наталію Миколаївну, головного спеціаліста, юриста відділу судового представництва юридичного департаменту Луцької міської ради Андрусяка Ігоря Васильовича разом з водієм транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Чучком Олексієм Олександровичем (автомобіль  ДЕО-Ланос АС 98-01 АО) до м. Львова у Восьмий апеляційний адміністративний суд, з метою участі у судовому засіданні.

Термін відрядження 1 день.

Маршрут: м. Луцьк - м. Львів - м. Луцьк.

Підстава: лист юридичного департаменту Луцької міської ради від 10.12.2018 № 3-8/789.

     2. Відділу обліку та звітності Луцької міської ради (Горай С.Г.) видати водію транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Чучку О.О. талони на пальне.

3. Господарсько-технічному відділу  Луцької   міської   ради (Махецький А.М.) здійснити організаційні заходи щодо підготовки транспортного засобу для відрядження.
    

     

2

     4. Виконання обов’язків директора юридичного департаменту Луцької міської ради Юрченко Н.М. на зазначений період покласти на заступника директора цього департаменту Максим’яка А.В.

5. Директору  юридичного  департаменту Луцької  міської  ради Юрченко Н.М. у триденний строк доповісти у письмовій або усній формі безпосередньому керівнику про результати відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіт про виконання завдання на відрядження.

Секретар міської ради                                                            Григорій Пустовіт

Гудима 777942
Студзінська 777992