1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 01.06.2018 №756-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Львова Ковальчука Б.В., Ковальчук О.С.

Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 № 59,  Інструкції системи управління якістю “Порядок  оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів  Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого  комітету  та виконавчих органів Луцької міської ради:

   1. Відрядити 05 червня 2018 року головного спеціаліста, юриста департаменту муніципальної варти Луцької міської ради Ковальчука Богдана Володимировича та інспектора департаменту муніципальної варти Луцької міської ради Ковальчук Оксану Сергіївну до м. Львова у Львівський апеляційний адміністративний суд з метою участі у судовому засіданні.

Термін відрядження – 1 день.

Підстава:  лист департаменту муніципальної варти Луцької міської ради  від  29.05.2018 № 27-14/775.

    2. Головному спеціалісту, юристу департаменту муніципальної варти Луцької міської ради Ковальчуку Б.В. та інспектору департаменту муніципальної варти Луцької міської ради Ковальчук О.С. у триденний  строк  доповісти  у  письмовій  або усній формі безпосередньому  керівнику  про  результати   відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіт про виконання завдання на відрядження.
        


Заступник міського голови                                                   Костянтин Петрочук

Гудима 777942
Макарук 292832