1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 30.05.2018 №729-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Львова Крючевської В.С.

Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 № 59,  Інструкції системи управління якістю “Порядок  оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів  Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого  комітету  та виконавчих органів Луцької міської ради:

     1. Відрядити 31 травня 2018 року юриста, головного спеціаліста відділу державного архітектурно-будівельного контролю Луцької міської ради Крючевську Вікторію Сергіївну до м. Львова у Львівський апеляційний адміністративний суд з метою участі в судовому засіданні.

      Термін відрядження – 1 день.

Підстава: лист відділу державного архітектурно-будівельного контролю Луцької міської ради від 21.05.2018 № 28-12/303.

  2. Юристу, головному спеціалісту відділу державного архітектурно-будівельного контролю Луцької міської ради Крючевській В.С. у триденний строк доповісти у письмовій  або усній формі  безпосередньому  керівнику                                про результати  відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіт про виконання завдання на відрядження.
   
          

Секретар міської ради            Григорій Пустовіт

Гудима 777942
Макарук 292832