1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 07.09.2018 №1328-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Львова Крючевської В.С.

 Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 № 59,  Інструкції системи управління якістю “Порядок  оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів  Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого комітету  та виконавчих органів Луцької міської ради:

    1. Відрядити 10 вересня 2018 року юриста, головного спеціаліста відділу державного архітектурно-будівельного контролю Луцької міської ради Крючевську Вікторію Сергіївну до м. Львова у Львівський апеляційний адміністративний суд з метою участі в судовому засіданні.

        Термін відрядження – 1 день.

Підстава: лист відділу державного архітектурно-будівельного контролю Луцької міської ради від 05.09.2018 № 28-12/154.

2. Юристу, головному спеціалісту відділу державного архітектурно-будівельного контролю Луцької міської ради Крючевській В.С. у триденний строк доповісти у письмовій або усній формі безпосередньому керівнику                                про результати відряджень та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіти про виконання завдання на відрядження.
   

          
Секретар міської ради                                                              Григорій Пустовіт
Гудима 777942
Студзінська 777992