1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 06.06.2018 №779-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Львова Майбороди В.М., Клімук В.А.

Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України 13.03.1998 № 59,  Інструкції системи управління якістю “Порядок  оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів  Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

    1. Відрядити 07 червня 2018 року директора департаменту соціальної політики Луцької міської ради Майбороду Вікторію Марківну та заступника директора департаменту соціальної політики Луцької міської ради Клімук Вікторію Анатоліївну разом з водієм транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Зозулею Олегом В'ячеславовичем (автомобіль  ДЕО-Ланос АС 29-09 АН) до м. Львова з метою участі у семінарі-тренінгу “Організації громадянського суспільства як надавачі соціальних послуг: існуючі механізми регулювання та державного фінансування надання соціальних послуг”.

       Термін відрядження – 1 день.

Маршрут: м. Луцьк - м. Львів - м. Луцьк.

Підстава: лист департаменту соціальної політики  Луцької  міської ради 
від 30.05.2018 № 11.2-8.1/7057.

2. Виконання обов’язків:
- директора департаменту соціальної політики Луцької міської ради Майбороди В.М. на  зазначений період покласти на першого заступника директора департаменту соціальної політики Луцької міської ради     Корецьку Т.К.;
- заступника директора департаменту соціальної політики Луцької міської ради Клімук В.А. на  зазначений період покласти на заступника директора департаменту соціальної політики Луцької міської ради          Янчук Т.П.
     

2

    3. Відділу обліку та звітності Луцької міської ради (Горай С.Г.) видати водію транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Зозулі О.В. талони на пальне.

     4. Господарсько-технічному відділу Луцької  міської ради  (Махецький А.М.) здійснити організаційні заходи щодо підготовки транспортного засобу для відрядження.

   5. Директору департаменту соціальної політики Луцької міської ради Майбороді В.М. у триденний строк доповісти у письмовій або усній формі безпосередньому керівнику про результати відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіт про виконання завдання на відрядження.  
      
  

Секретар міської ради                                                              Григорій Пустовіт


Гудима 777942
Макарук 292832