1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 17.12.2018 №1848-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Львова Новосад О.А.

  Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 № 59,  Інструкції системи управління якістю “Порядок  оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів  Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого  комітету  та виконавчих органів Луцької міської ради:

1. Відрядити 18 грудня 2018 року головного спеціаліста, юриста відділу по забезпеченню роботи адміністративної комісії юридичного департаменту Луцької міської ради Новосад Ольгу Анатоліївну до м. Львова у Восьмий апеляційний адміністративний суд з метою участі у судовому засіданні.

    Термін відрядження – 1 день.

    Підстава: лист юридичного департаменту Луцької міської ради від 17.12.2018 № 3-8/1.

2. Головному спеціалісту, юристу відділу по забезпеченню роботи адміністративної комісії юридичного департаменту Луцької міської ради Новосад О.А. у триденний строк доповісти у  письмовій  або усній  формі  безпосередньому керівнику про результати  відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіт про виконання завдання на відрядження.
             


Секретар міської ради                                                                Григорій Пустовіт

Гудима 777942
Студзінська 777992