1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 07.09.2018 №1326-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Львова Парфенюка О.О.

  Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 № 59,  Інструкції системи управління якістю “Порядок  оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів  Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого  комітету  та виконавчих органів Луцької міської ради:

1. Відрядити 07 вересня 2018 року старшого інспектора відділу проектної діяльності управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради Парфенюка Олега Олеговича разом з водієм транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Харчуком Олександром Петровичем (автомобіль Шевроле Авео АС 36-80 АТ) до м. Львова, міжнародний аеропорт “Львів”, з метою супроводу делегації з міста Бандирма (Турецька Республіка).

Термін відрядження – 1 день.

          Маршрут: м. Луцьк - м. Львів - м. Луцьк.

2. Відрядити 09 вересня 2018 року старшого інспектора відділу проектної діяльності управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради Парфенюка Олега Олеговича разом з водієм транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Чикалюком Олександром Сергійовичем (автомобіль Шевроле Авео АС 36-80 АТ) до м. Львова, міжнародний аеропорт “Львів”, з метою супроводу делегації з міста Бандирма (Турецька Республіка).

          Термін відрядження – 1 день.

    Маршрут: м. Луцьк - м. Львів - м. Луцьк.


2

     Підстава: лист управління  управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності  Луцької міської ради від 04.09.2018 №14-8/136.

3. Відділу обліку та звітності Луцької міської ради (Горай С.Г.) видати водіям транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Харчуку О.П., Чикалюку О.С. талони на пальне.

4. Відповідно до статті 107 КЗпП України відділу обліку та звітності Луцької міської ради (Горай С.Г.) провести оплату у розмірі подвійної денної ставки зверх окладу за фактично відпрацьований час за роботу 09 вересня 2018 року водію транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Чикалюку О.С.

  Підстава: заява  Чикалюка О.С.

5. Господарсько-технічному  відділу  Луцької  міської  ради  (Махецький А.М.) здійснити організаційні заходи щодо підготовки транспортного засобу для відрядження.

6. Старшому інспектору відділу проектної діяльності управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради Парфенюку О.О. у триденний строк доповісти у  письмовій  або усній  формі  безпосередньому керівнику про результати  відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіт про виконання завдання на відрядження.
             


Секретар міської ради                                                                Григорій Пустовіт
Гудима 777942
Студзінська 7777992