1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 24.09.2018 №1419-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Львова Романової І.Л.

  Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 № 59,  Інструкції системи управління якістю “Порядок  оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів  Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого  комітету  та виконавчих органів Луцької міської ради:

1. Відрядити 25 вересня 2018 року заступника директора юридичного департаменту, начальника відділу судового представництва Луцької міської ради Романову Інну Леонідівну разом з водієм транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради  Зозулею Олегом В’ячеславовичем (автомобіль ДЕО-Ланос АС 25-09 АН) до м.Львова у Львівський апеляційний адміністративний суд з метою участі у судовому засіданні.

    Термін відрядження – 1 день.

     Маршрут: м. Луцьк - м. Львів - м. Луцьк.

    Підстава: лист юридичного департаменту Луцької міської ради від 20.09.2018 № 3-8/599.

2. Відділу обліку та звітності Луцької міської ради (Королюк Т.І.) видати водію транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Зозулі О.В. талони на пальне.

3. Господарсько-технічному відділу  Луцької  міської  ради  (Махецький А.М.) здійснити організаційні заходи щодо підготовки транспортного засобу для відрядження.


2

4. Заступнику директора юридичного департаменту, начальнику відділу судового представництва Луцької міської ради Романовій І.Л. у триденний строк доповісти у  письмовій  або усній  формі  безпосередньому керівнику про результати  відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіт про виконання завдання на відрядження.
             

Секретар міської ради                                                                Григорій Пустовіт

Гудима 777942
Студзінська 777992