1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 18.06.2018 №842-рв м. Луцьк

Про відрядження до м.Львова Савчук О.В.

Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України 13.03.1998 № 59,  Інструкції системи управління якістю “Порядок  оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів  Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

   1. Відрядити 19 червня 2018 року провідного спеціаліста відділу міжнародної діяльності управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради Савчук Оксану Вікторівну до       м. Львова з метою участі у щорічній конференції Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна.

Термін відрядження – 2 дні.

Підстава: лист управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради від 14.06.2018 № 14-8/97.
    
   2. Провідному спеціалісту відділу міжнародної діяльності управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради Савчук О.В. у триденний строк доповісти у письмовій або усній формі безпосередньому керівнику про результати відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіт про виконання завдання на відрядження.  
      
  

Перший заступник 
міського голови            Григорій Недопад

Гудима   777942
Киричук 290538