1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 08.10.2019 №1538-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Львова секретаря міської ради, виконувача повноважень міського голови Г.Пустовіта, заступника міського голови І.Чебелюк

   Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 №59, Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

1. ВІДБУВАЮ 09 жовтня 2019 року разом з ЧЕБЕЛЮК Іриною Іванівною заступником міського голови та ЛЕБІДЕМ Олександром Олексійовичем водієм транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу (автомобіль Шевроле Авео АС 25-50 АН) до м. Львова з нагоди державного свята Чеської Республіки — Дня заснування незалежної держави Чехословаччини.

Термін відрядження - 1 день.

Маршрут: м. Луцьк - м. Львів - м. Луцьк.

Підстава: запрошення Генерального консула Чеської Республіки у Львові.

    2. Відділу обліку та звітності Луцької міської ради (С.Горай) видати водію транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради О.Лебідю талони на пальне.

    3. Господарсько-технічному  відділу  Луцької    міської   ради    (А.Махецький) здійснити організаційні заходи щодо підготовки транспортного засобу для відрядження.

    4. Виконання повноважень міського голови на зазначений період покласти на першого заступника міського голови Г.Недопада.

    5. Виконання обов’язків заступника міського голови І.Чебелюк на зазначений період покласти на заступника міського голови К.Петрочука.

     6. Затвердити кошторис видатків згідно з додатком.М

Секретар міської ради                                                         Григорій ПУСТОВІТ
              
Гудима 777 942
Студзінська 777 992