1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 18.06.2018 №841-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Львова Сиротинської Ю.Я., Ковальчука Б.В.

   Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 № 59, Інструкції системи управління якістю “Порядок оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

1. Відрядити  19 червня 2018 року  директора  департаменту  муніципальної варти Луцької міської ради Сиротинську Юлію Ярославівну, головного спеціаліста, юриста цього департаменту Ковальчука Богдана Володимировича до м. Львова у Львівський апеляційний адміністративний суд з метою участі у судовому засіданні.

Термін відрядження - 1 день.

Підстава: лист департаменту муніципальної варти Луцької міської ради від 15.06.2018 № 27-18/880.

2. Виконання обов’язків директора департаменту  муніципальної варти Луцької міської ради Сиротинської Ю.Я. на зазначений період покласти на начальника відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Луцької міської ради департаменту муніципальної варти Гоголь Ю.В.
  
3. Директору департаменту муніципальної варти Луцької міської ради Сиротинській Ю.Я. у триденний строк доповісти у письмовій або усній формі безпосередньому керівнику про результати відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіти про виконання завдання на відрядження.


Перший заступник 
міського голови                Григорій Недопад

Гудима  777942
Киричук 290538