1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 18.06.2018 №840-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Львова Турів Я.Р.


Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України 13.03.1998 № 59,  Інструкції системи управління якістю “Порядок  оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів  Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

       1. Відрядити 19 червня 2018 року головного спеціаліста відділу реалізації міжнародних проектів департаменту культури Луцької міської ради Турів Ярину Русланівну до м. Львова з метою участі у щорічній конференції Програми транскордонного співробітництва “Польща - Білорусь - Україна” , а також в інформаційному дні Українського культурного фонду.

Термін відрядження – 2 дні.

Підстава: лист департаменту культури Луцької міської ради від 14.05.2018 № 18-13/538.

  2. Головному спеціалісту відділу реалізації міжнародних проектів департаменту культури Луцької міської ради Турів Я.Р.  у  триденний строк доповісти у письмовій або усній формі безпосередньому керівнику про результати відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіт про виконання завдання на відрядження.

Секретар міської ради                                                                Григорій Пустовіт
Гудима 777942
Макарук 292832