1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 14.12.2018 №1832-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Львова Вінцюк А.О.

Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України 13.03.1998 № 59,  Інструкції системи управління якістю “Порядок  оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів  Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

1. Відрядити 14 грудня 2018 року заступника начальника управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради, начальника відділу міжнародних зв’язків Вінцюк Анну Олександрівну, заступника начальника управління інформаційно-комунікаційних технологій до м. Львова з метою участі супроводу делегації з краю Ліппе (Федеративної Республіки Німеччина) до міжнародного аеропорту “Львів”.

       Термін відрядження – 1 день.

Підстава: лист управління міжнародного  співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради від 13.12.2018 № 14-8/210.

2. Виконання обов’язків заступника начальника управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради, начальника відділу міжнародних зв’язків Вінцюк А.О. на зазначений період покласти на начальника управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради Гомонець В.І.

Перший заступник 
міського голови                   Григорій Недопад

Гудима 777942
Студзінська 777992