1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 25.09.2018 №1428-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Полтава Коноваленко А.В.

Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 № 59,  Інструкції системи управління якістю “Порядок  оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів  Луцької міської ради”, Регламенту  роботи виконавчого  комітету  та виконавчих органів Луцької міської ради:

1. Відрядити 26 вересня 2018 року начальника відділу оренди землі управління земельних ресурсів Луцької міської ради Коноваленко Анастасію Валеріївну до м. Полтава для участі у засіданні Секції з питань земельних ресурсів в рамках проекту USAID “Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні” (ПУЛЬС).

         Термін відрядження – 3 дні.

Підстава: лист управління земельних ресурсів Луцької міської ради від 20.09.2018 № 29-8/679.

2. Виконання обов’язків начальника відділу оренди землі управління земельних ресурсів Луцької міської ради Коноваленко А.В. на зазначений період покласти на головного спеціаліста цього відділу Лукасюк О.С.

 3. Начальнику відділу оренди землі управління земельних ресурсів Луцької міської ради Коноваленко А.В. у триденний строк доповісти у письмовій або усній формі безпосередньому керівнику про результати відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіт про виконання завдання на відрядження.
        


Секретар міської ради           Григорій Пустовіт

Гудима 777942
Студзінська 777992