1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 30.08.2018 №1278-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Рівного Лабінської Л.О.

   Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 № 59, Інструкції системи управління якістю “Порядок оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

1. Відрядити 30 серпня 2018 року головного спеціаліста, юриста відділу судового представництва юридичного департаменту Луцької міської ради Лабінську Ліляну Олександрівну разом з водієм транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Чучком Олексієм Олександровичем (автомобіль  ДЕО-Ланос АС 98-01АО) до м. Рівного у Рівненський апеляційний господарський суд, з метою участі в судовому засіданні.

Термін відрядження – 1 день.

   Маршрут: м. Луцьк - м. Рівне - м. Луцьк.

Підстава: лист юридичного департаменту Луцької міської ради від 29.08.2018 № 3-8/533.

        2. Відділу обліку та звітності Луцької міської ради (Горай С.Г.) видати водію транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Чучку О.О. талони на пальне.

3. Господарсько-технічному відділу  Луцької   міської   ради (Махецькому А.М.) здійснити організаційні заходи щодо підготовки транспортного засобу для відрядження.
    
4. Головному спеціалісту,  юристу   відділу  судового   представництва юридичного    департаменту   Луцької   міської   ради   Лабінській Л.О.    у
2

триденний строк доповісти у письмовій або усній формі безпосередньому керівнику про результати відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіти про виконання завдання на відрядження.

Секретар міської ради                                                            Григорій Пустовіт

Гудима  777942
Студзінська 292832