1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 13.09.2018 №1360-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Рівного Романової І.Л.

Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 № 59,  Інструкції системи управління якістю “Порядок  оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів  Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого  комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

1. Відрядити 17 вересня 2018 року заступника директора юридичного департаменту Луцької міської ради, начальника відділу судового представництва Романову Інну Леонідівну разом з водієм транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Чучком Олексієм Олександровичем (автомобіль Део Ланос АС 98-01 АО) до м. Рівного у Рівненський апеляційний господарський суд, з метою участі в судовому засіданні.

          Термін відрядження – 1 день.

    Маршрут: м. Луцьк - м. Рівне - м. Луцьк.

    Підстава: лист юридичного департаменту Луцької міської ради від 11.09.2018 № 3-8/561.

    2. Відділу обліку та звітності Луцької міської ради (Горай С.Г.) видати водію транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Чучку О.О. талони на пальне.

3. Господарсько-технічному відділу  Луцької   міської   ради (Махецький А.М.) здійснити організаційні заходи щодо підготовки транспортного засобу для відрядження.

4. Виконання обов’язків  заступника директора юридичного департаменту Луцької міської ради, начальника відділу судового представництва Романової І.Л. на зазначений період покласти на заступника директора юридичного департаменту Максим’яка А.В. 

2

5. Заступнику директора юридичного департаменту Луцької міської ради, начальнику відділу судового представництва Романовій І.Л. у триденний строк доповісти у  письмовій  або усній  формі  безпосередньому керівнику про результати  відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіт про виконання завдання на відрядження.
             


Секретар міської ради                                                                Григорій Пустовіт
Гудима 777942
Студзінська 777992