1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 31.05.2018 №732-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Таураге (Литовська Республіка) Веремійчика О.В.


 Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України 13.03.1998 № 59,  Інструкції системи управління якістю “Порядок  оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів  Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

       1. Відрядити 31 травня 2018 року директора департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради Веремійчика Олексія Володимировича до      м. Таураге (Литовська Республіка) з метою участі в офіційних заходах з нагоди події “Дні Таураге 2018”.

 Термін відрядження – 5 днів.

Підстава: лист управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності від 30.05.2018 № 14-8/82.

2. Виконання обов’язків директора департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради Веремійчика О.В. на зазначений період покласти на в.о. заступника директора департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради, начальника відділу фізичної культури і спорту Булковського А.З.

3. Відповідно до статті 107 КЗпП України департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради (Веремійчик О.В.) провести оплату у розмірі подвійної денної ставки зверх  окладу  за  фактично відпрацьований час за роботу 02-03 червня директору департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради Веремійчику О.В. 

Підстава: заява Веремійчика О.В.

4. Директору департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради Веремійчику О.В. у триденний  строк доповісти у письмовій або усній формі безпосередньому керівнику  про  результати  відрядження  та подати  у відділ ........................................................................
...........................................................
2

кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіт про виконання завдання на відрядження.

       5. Затвердити кошторис видатків згідно з додатком.М

Заступник міського голови                                                  Костянтин Петрочук

Гудима 777942
Макарук 292832