1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 23.08.2018 №1237-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Тернополя Недопада Г.В.

Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України 13.03.1998 № 59,  Інструкції системи управління якістю “Порядок  оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів  Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

1. Відрядити 25 серпня 2018 року першого заступника міського голови Недопада Григорія Вікторовича разом з водієм транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Харчуком Олександром Петровичем (автомобіль Шевроле Авео АС 36-80 АТ) до м. Тернополя з нагоди відзначення Дня міста.

Термін відрядження – 2 дні.

Підстава: лист Тернопільського міського голови від 19.06.2018 №2880/01.

Маршрут: м. Луцьк - м. Тернопіль - м. Луцьк.

    2. Відповідно до статті 107 КЗпП України відділу обліку та звітності Луцької міської ради (Горай С.Г.) провести оплату у розмірі подвійної денної ставки зверх окладу за фактично відпрацьований час за роботу 25 серпня 2018 року першому заступнику міського голови Недопаду Г.В.,  водію транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Харчуку О.П.
    
3. Надати, згідно ст. 72 КЗпП України  та п. 11 Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон першому заступнику міського голови Недопаду Г.В.,  водію транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Харчуку О.П. за  роботу у вихідний день 26 серпня 2018 року, один день відпочинку, приєднавши його до щорічної відпустки.

 

2

4. Відділу обліку та звітності Луцької міської ради (Горай С.Г.) видати водію транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Харчуку О.П. талони на пальне.

5.  Господарсько-технічному    відділу   Луцької    міської    ради  (Махецький А.М.) здійснити організаційні заходи щодо підготовки транспортного засобу для відрядження.

     6. Затвердити кошторис видатків згідно з додатком.М

Секретар міської ради                                                                Григорій Пустовіт

Гудима   777942
Студзінська 292832