1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 04.06.2018 №766-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Вінниці Гнатів Т.Ф.

Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 № 59, Інструкції системи управління якістю “Порядок оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

    1. Відрядити 06 червня 2018 року директора департаменту культури Луцької міської ради Гнатів Тетяну Федорівну до м. Вінниці з метою участі у Всеукраїнській конференції “Культура і креативні індустрії як основа розумної стратегії розвитку малої території”.

    Термін відрядження – 3 дні.

    Підстава: лист департаменту культури Луцької міської ради від 30.05.2018 №18-13/490.

2. Виконання обов’язків директора департаменту культури Луцької міської ради Гнатів Т.Ф. на зазначений період покласти на заступника директора департаменту Ломагу А.М. з правом підпису у фінансових документах.
         3. Директору департаменту культури Луцької міської ради Гнатів Т.Ф. у триденний строк доповісти у письмовій або усній формі безпосередньому керівнику про результати відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіт про виконання завдання на відрядження.
Анюк

Секретар міської ради                                                             Григорій Пустовіт

Гудима 777942
Макарук  292832
                                                        Мкола Романюк