1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 25.05.2018 №707-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Запоріжжя Тарабанюк О.В.

 Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України 13.03.1998 № 59,  Інструкції системи управління якістю “Порядок  оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів  Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого  комітету  та виконавчих органів Луцької міської ради:

        1. Відрядити 29 травня 2018 року головного спеціаліста відділу екології Луцької міської ради Тарабанюк Оксану Віталіївну до м. Запоріжжя з метою участі у робочому засіданні члена Секції АМУ, яке відбудеться в рамках Міжнародного Запорізького екологічного форуму.

Термін відрядження – 5 днів.

Підстава: лист Асоціації міст України  від 14.05.2018 № 1-172.

      2. Надати, згідно ст. 72 КЗпП України та п. 11 Інструкції про службові відрядження  в  межах  України  та  за  кордон головному спеціалісту відділу екології Луцької міської ради Тарабанюк О.В. за  день прибуття з відрядження 02 червня 2018 року 1 день відпочинку, приєднавши його до щорічної відпустки.

        Підстава: заява Тарабанюк О.В.

  3. Головному спеціалісту відділу екології Луцької міської ради     Тарабанюк О.В. у триденний строк доповісти у письмовій або усній формі безпосередньому керівнику про результати відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіт про виконання завдання на відрядження.
        


Секретар міської ради                                                                Григорій Пустовіт

Гудима 777942
Макарук 292832