1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 08.08.2019 №1194-рв м. Луцьк

Про відрядження в c. Дубечне Старовижівського району Р.Кошелюк, Ю.Партас

  Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України 13.03.1998 № 59, Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

1. ВІДРЯДИТИ 10 серпня 2019 року КОШЕЛЮК Руслану Лукашівну головного спеціаліста відділу профілактики соціального сирітства управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради, ПАРТАС Юлію Анастасіївну головного спеціаліста відділу соціальної роботи  управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради в с. Дубечне Старовижівського району з метою супроводу дітей з відпочинку у таборі “Віфанія”.

        Термін відрядження – 1 день.

   Підстава: лист управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради від 05.08.2019 №35-10/305.

  2. Відповідно до статті 107 КЗпП України управлінню соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради (Л.Галан) провести оплату у розмірі подвійної денної ставки зверх окладу за фактично відпрацьований час за роботу 10 серпня 2019 року головному спеціалісту відділу профілактики соціального сирітства управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради Р.Кошелюк, головному спеціалісту відділу соціальної роботи  управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради Ю.Партас.

     Підстава: заяви Р.Кошелюк, Ю.Партас.


Секретар міської ради                                                          Григорій ПУСТОВІТ
 
Гудима 777 942
Студзінська 777 992