1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 18.09.2018 №824-рб м. Луцьк

Про відзначення Малютіної В.А., Грабовської Л.М.

       Відповідно до рішення Луцької міської ради від 29.11.2017 № 34/19 «Про Програму фінансування заходів державного, обласного, місцевого значення у місті Луцьку на 2018 рік» та Положення «Про відзнаки міського голови», затвердженого  розпорядженням  міського  голови  від  01.03.2012 № 27-ра: 

1. Оголосити Подяку міського голови Малютіній Валентині Аркадіївні, директору державного комунального підприємства «Луцьктепло» за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, ефективну управлінську діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток галузі житлово-комунального господарства міста Луцька, а також з нагоди 55-річчя від дня народження.

2. Оголосити Подяку міського голови Грабовській Любові Миколаївні, заступнику начальника відділу по благоустрою міста департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальність та наполегливість під час виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток галузі житлово-комунального господарства, а також з нагоди 55-річчя від дня народження.

    Підстава: лист департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради від 11.09.2018 №19.1-11/1959.

3. Згідно з п.11.19 Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради директору департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради Красю Ю.І. у 10-денний термін  з   дня  проведення  урочистого заходу з нагоди відзначення Малютіної В.А. та Грабовської Л.М. надати у відділ обліку та звітності Луцької міської ради (Горай С.Г.) відповідну інформацію.
      

4. Господарсько-технічному  відділу  Луцької  міської   ради  (Махецький А.М.) забезпечити придбання рамок та квітів для відзначення Малютіної В.А. та Грабовської Л.М.

Секретар міської ради                                               Григорій Пустовіт

Гудима  777942
Киричук 290538