1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 30.08.2018 №767-рб м. Луцьк

Про відзначення нагоди відкриття комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей №27 Луцької міської ради Волинської області»

        Відповідно до рішення Луцької міської ради від 29.11.2017 № 34/19 «Про Програму фінансування заходів державного, обласного, місцевого значення у місті Луцьку на 2018 рік» та Положення «Про відзнаки міського голови», затвердженого  розпорядженням  міського  голови  від  01.03.2012 № 27-ра: 

1.    Нагородити  Почесною грамотою міського голови за сумлінну працю,
високий професіоналізм, якісне виконання посадових обов’язків, вагомий особистий внесок у проведення ремонтних робіт, а також з нагоди відкриття комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей №27 Луцької міської ради Волинської області»:

    Богомаз Марфу Іванівну, штукатура V розряду товариства з обмеженою відповідальністю «Житлобуд-2»;
    Вуколова Володимира Володимировича, виконроба сантехнічної дільниці товариства з обмеженою відповідальністю «Житлобуд-2».

2.    Оголосити Подяку міського голови за сумлінну працю, високий професіоналізм, якісне виконання посадових обов’язків, вагомий особистий внесок у проведення ремонтних робіт, а також з нагоди відкриття комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей №27 Луцької міської ради Волинської області»:

    Сікорській Наталії Михайлівні, штукатуру V розряду товариства з обмеженою відповідальністю «Житлобуд-2»;
     Жакуну Павлу Леонідовичу, електрослюсарю V розряду товариства з обмеженою відповідальністю «Житлобуд-2».

3.    Оголосити Подяку міського голови за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у проведення ремонтних робіт, а також з нагоди відкриття комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей №27 Луцької міської ради Волинської області»:

    колективу товариства з обмеженою відповідальністю «Олицький агробуд» (директор Войчак Олег Ігорович);
    колективу приватного підприємства «Полюс Плюс» (директор Козак Олександр Васильович).

    Підстава: лист товариства з обмеженою відповідальністю «Житлобуд-2» від 30.08.2018 № 209.

4. Згідно з п.11.19 Регламенту роботи виконавчого комітету  та виконавчих  органів Луцької міської ради начальнику управління капітального будівництва Луцької міської ради Карабану Л.В. у 10-денний термін з дня проведення урочистого  заходу з нагоди відзначення осіб та колективів, зазначених у пунктах 1-3 цього розпорядження надати у відділ обліку та звітності Луцької міської ради (Горай С.Г.) відповідну інформацію.

    5. Господарсько-технічному відділу Луцької міської ради             (Махецький А.М.) забезпечити придбання рамок та квітів для відзначення осіб та колективів згідно з пунктами 1-3 цього розпорядження. 


Секретар міської ради                                                                Григорій Пустовіт

Гудима     777942
Киричук   290538