1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 04.09.2018 №792-рб м. Луцьк

Про відзначення Швецова Г.М., Бобкової В.Г., Петренко Г.І.

Відповідно до рішення Луцької міської ради від 29.11.2017 № 34/19 «Про Програму фінансування заходів державного, обласного, місцевого значення у місті Луцьку на 2018 рік» та Положення «Про відзнаки міського голови», затвердженого  розпорядженням  міського  голови  від  01.03.2012 № 27-ра: 

1. Оголосити  Подяку  міського голови Швецову Георгію Миколайовичу, голові первинної ветеранської організації «Авіатор» Луцької міської організації ветеранів України за багаторічну сумлінну працю, активну життєву і громадянську позицію, сприяння розвитку ветеранського руху в місті Луцьку, а також з нагоди  80-річчя від дня народження.

2. Оголосити  Подяку  міського голови Бобковій Вірі Григорівні,  активістці первинної ветеранської організації «Луцькпошта» Луцької міської організації ветеранів України за багаторічну сумлінну працю, активну життєву і громадянську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху в місті Луцьку, а також з нагоди  90-річчя від дня народження.

3. Оголосити  Подяку  міського голови Петренко Галині Іванівні, члену первинної ветеранської організації «Партизани-підпільники» Луцької міської організації ветеранів України за багаторічну сумлінну працю, активну життєву і громадянську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху в місті Луцьку, а також з нагоди  90-річчя від дня народження.

    Підстава: лист департаменту соціальної політики Луцької міської ради  від 29.08.2018 № 11.2-8.1/12585.

        4. Згідно п.11.19 Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради директору департаменту соціальної політики Луцької міської ради Майбороді В.М.  у 10-денний термін з дня проведення  урочистого    заходу    з    нагоди    відзначення    Швецова Г.М., Бобкової В.Г. та Петренко Г.І. надати   у   відділ  обліку та  звітності  Луцької міської ради  (Горай С.Г.) відповідну інформацію.

       5. Господарсько-технічному  відділу     Луцької     міської    ради (Махецький А.М.) забезпечити придбання рамок та квітів для відзначення Швецова Г.М, Бобкової В.Г. та Петренко Г.І.

Секретар міської ради                                               Григорій Пустовіт 

Гудима    777942
Киричук  290538