1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 08.10.2018 №916-рб м. Луцьк

Про відзначення Сушинського М.А., Крищук З.М., Охотіна П.Д.

Відповідно до рішення Луцької міської ради від 29.11.2017 № 34/19 «Про Програму фінансування заходів державного, обласного, місцевого значення у місті Луцьку на 2018 рік» та Положення «Про відзнаки міського голови», затвердженого  розпорядженням  міського  голови  від  01.03.2012 № 27-ра:

 

       1. Оголосити Подяку міського голови Сушинському Миколі Антоновичу, члену первинної організації ветеранів України при ЖКП №11  за активну життєву і громадянську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху в місті Луцьку, а також з нагоди 80-річчя від дня народження.

 

       2. Оголосити Подяку міського голови Крищук Зінаїді Михайлівні, активісту Луцької організації ветеранів України, члену первинної ветеранської організації “Підшипник” за активну життєву і громадянську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху в місті Луцьку, а також з нагоди 90-річчя від дня народження.

     

       3. Нагородити Почесною грамотою міського голови Охотіна Петра Дмитровича, почесного ветерана України, члена Волинської обласної організації ветеранів України, голову первинної організації ветеранів України при ЖКП №11 за багаторічну сумлінну працю, активну життєву і громадянську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху в місті Луцьку, а також з нагоди 80-річчя від дня народження.

     

         Підстава: лист департаменту соціальної політики  Луцької міської ради від 27.09.2018 № 11.2-8.1/13835.

 

        4. Згідно п.11.19 Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради директору департаменту соціальної політики Луцької міської ради Майбороді В.М.  у 10-денний термін з дня проведення  урочистого    заходу    з    нагоди    відзначення    Сушинського М.А.,  Крищук З.М. та  Охотіна П.Д. надати   у   відділ  обліку та  звітності  Луцької міської ради  (Горай С.Г.) відповідну інформацію.

 

       5. Господарсько-технічному  відділу  Луцької  міської   ради  (Махецький А.М.) забезпечити придбання рамок та квітів для відзначення Сушинського М.А., Крищук З.М. та  Охотіна П.Д.

 

 

Секретар міської ради                                                             Григорій Пустовіт

 

Богдан    290537

Киричук 290538