1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 29.05.2018 №490-рб м. Луцьк

Про відзначення з нагоди 85-річчя від дня створення Українського товариства сліпих

Відповідно до рішення Луцької міської ради від 29.11.2017 № 34/19 «Про Програму фінансування заходів державного, обласного, місцевого значення у місті Луцьку на 2018 рік» та Положення «Про відзнаки міського голови», затвердженого розпорядженням міського голови від 01.03.2012 № 27-ра:

 

1. Нагородити Почесною грамотою міського голови Хом’яка Юрія Михайловича, робітника підприємства об’єднання громадян “Луцьке учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих» за багаторічну плідну працю, активну життєву позицію, значний особистий внесок у вирішення питань соціального захисту інвалідів з вадами зору, а також з нагоди 85-річчя від дня створення Українського товариства сліпих

 

2. Оголосити Подяку міського голови за багаторічну плідну працю, активну життєву позицію, значний особистий внесок у вирішення питань соціального захисту інвалідів з вадами зору, а також з нагоди 85-річчя від дня створення Українського товариства сліпих:

- Терпелюк Світлані Іванівні, члену Волинської обласної організації Українського товариства сліпих;

- Петрів Тетяні Сидорівні, робітнику підприємства об’єднання громадян “Луцьке учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих».

 

3. Оголосити Подяку міського голови Максимович Надії Іванівні, головному бухгалтеру Волинської обласної організації Українського товариства сліпих за багаторічну сумлінну працю, активну життєву позицію, відповідальність та наполегливість під час виконання службових обов’язків, успішне ведення фінансової та бухгалтерської звітності, а також з нагоди 85-річчя від дня створення Українського товариства сліпих.

 

 

Підстава: листи Волинської обласної організації Українського товариства сліпих від 18.05.2018 № 98, підприємства об’єднання громадян “Луцьке учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих» від 22.05.2018 №26

 

4. Згідно п.11.19 Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради директору департаменту соціальної політики Луцької міської ради Майбороді В.М. у 10-денний термін з дня проведення урочистого заходу з нагоди відзначення осіб, зазначених у пунктах 1-3 цього розпорядження, надати у відділ обліку та звітності Луцької міської ради (Горай С.Г.) відповідну інформацію.

5. Господарсько-технічному відділу Луцької міської ради (Махецький А.М.) забезпечити придбання рамок та квітів для відзначення осіб згідно з пунктами 1-3 цього розпорядження.

 

 

 

Секретар міської ради Григорій Пустовіт

 

Гудима 777942

Киричук 290538