1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 29.08.2018 №759-рб м. Луцьк

Про відзначення з нагоди Дня нотаріату та 25-ї річниці з дня прийняття Закону України «Про нотаріат»

       1. Нагородити Почесною грамотою міського голови Вовчук Марину Володимирівну, приватного нотаріуса Луцького міського нотаріального округу за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток правової держави, сприяння громадянам, підприємствам, установам та організаціям у здійсненні їх прав і захисті законних інтересів, а також з нагоди Дня нотаріату та 25-ї річниці з дня прийняття Закону України «Про нотаріат».

       2. Оголосити Подяку міського голови за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток правової держави, сприяння громадянам, підприємствам, установам та організаціям у здійсненні їх прав і захисті законних інтересів, а також з нагоди Дня нотаріату та 25-ї річниці з дня прийняття Закону України «Про нотаріат»:

    Мудрик Олександрі Євгеніївні, державному нотаріусу Першої Луцької державної нотаріальної контори;
    Пастуховій Наталії Володимирівні, державному нотаріусу Першої Луцької державної нотаріальної контори;
    Перчук Ірині Миколаївні, приватному нотаріусу Луцького міського нотаріального округу;
    Сопронюк Ірині Олександрівні, приватному нотаріусу Луцького міського нотаріального округу.

       Підстава: листи Головного територіального управління юстиції у Волинській області від 16.08.2017 №05-6/5517, 05-6/5518, 05-6/5519, від 17.08.2018 № 07-6/5592.   

3. Згідно з п.11.19 Регламенту роботи виконавчого комітету  та виконавчих  органів Луцької міської ради директору юридичного департаменту Луцької міської ради (Юрченко Н.В.) у 10-денний термін з дня проведення урочистого заходу з нагоди відзначення осіб, зазначених у пунктах 1,2 цього розпорядження надати у відділ обліку та звітності Луцької міської ради (Горай С.Г.) відповідну інформацію.

    4. Господарсько-технічному   відділу   Луцької міської ради             (Махецький А.М.) забезпечити придбання рамок та квітів для відзначення осіб згідно з пунктами 1,2 цього розпорядження. 

Секретар міської ради                                                                Григорій Пустовіт

Гудима     777942
Киричук   290538