1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 01.10.2018 №873-рб м. Луцьк

Про відзначення з нагоди Дня працівників стандартизації та метрології

          Відповідно до рішення Луцької міської ради від 29.11.2017 № 34/19 «Про Програму фінансування заходів державного, обласного, місцевого значення у місті Луцьку на 2018 рік» та Положення про відзнаки міського голови,  затвердженого   розпорядженням  міського  голови  від  01.03.2012 № 27-ра:

 

       1. Оголосити Подяку міського голови за сумлінне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток метрологічної служби міста Луцька, а також з нагоди Дня працівників стандартизації та метрології:

 

Бролінському Ігорю Костянтиновичу, начальнику сектору повірки та калібрування теплотехнічних засобів вимірювальної техніки та витрат відділу повірки та калібрування електрорадіотехнічних та теплотехнічних засобів вимірювальної техніки державного підприємства “Волинський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації”;

Ковальському Юрію Юрійовичу, інженеру І категорії сектору повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки геометричних, механічних величин та величин об’єму відділу повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки об’єму, геометричних і механічних величин   державного підприємства “Волинський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації”.

 

       2. Оголосити Подяку міського голови Пархотюк Світлані Дем’янівні, провідному інженеру відділення «Центр з підтвердження відповідності продукції державного підприємства “Волинський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації” за високий професіоналізм, сумлінне виконання посадових обов’язків, значні здобутки у професійній діяльності, а також з нагоди Дня працівників стандартизації та метрології.

 

       Підстава: лист державного підприємства “Волинський науково-виробничий   центр   стандартизації,   метрології та   сертифікації” від 18.09.2018 № 482/1-2.

 

       3. Господарсько-технічному  відділу  Луцької    міської  ради (Махецький А.М.) забезпечити придбання рамок та квітів для відзначення осіб згідно з пунктами 1-2 цього розпорядження.

 

 

Секретар міської ради                                                            Григорій Пустовіт

 

Гудима    777942

Киричук  290538